Traktory Yanmar

Traktory Yanmar

Traktory Yanmar


Traktory YANMAR predstavujú vedľa ryžových kombajnov hlavný produkt poľnohospodárskej divízie spoločnosti YANMAR. Do europy dodávané modelové rady GK a EF 200 predstavujú to nejlepšie z portfolia spoločnosti.

Traktory YANMAR GK dú veľmi kompaktné ale itak výkonné stroje. Vzhľadom ku svojej veľkosti sú vhodné predovšekým na menšie farmy, do malých záhradníctiev, športových klubov alebo aj menších obcí pre komunálne práce. Obidva modely o výkone 16 a 20 koní sú do takýchto podmienok úplne ideálne.

Modelová rada EF 200 ponúka hneď niekoľko modelov s hydrostatickou alebo mechanickou prevodovkou. Zákazník si tak môže vybrať, podľa toho aký typ prevodovky mu viac vyhovuje vzhľadom k vykonávaným prácam. V prípade modelov s hydrostatickou prevodovkou je možné dodánie i stroja s kabínou. Celkom 6 modelov o výkone od 27 do 35 k sú profesionálne stroje pre použitie na farme, vo vinici, v sade, na zahrade, v obci. Vďaka tejto všestranosti, bohatej výbave a maximálnemu komfortu sú tieto stroje rovnako vhodné do služieb vo všetých zmienených oblastiach.

Traktor YANMAR GK 160- GK 200


Traktory YANMAR GK sú nejmenšie z rodiny Yanmar. Ich kompaktné rozmery však neznamenajú ústupky. Traktory modelovej rady GK ponúkajú veľkú škálu traktorovej výbavy a sú rovnako výkonné a všestranné ako väčšie modely. Modelová rada GK je prvá z nových modelových radov zameraných a vyvinutých špeciálne pre europský trh. Vyberte si z dvoch modelov (GK 160 a 200) o sile 16 a 20 koňských síl ten správný stroj, ktorý zodpovedá Vašim nárokom a požiadavkám.

Modelová rada GK je ďalší výsledok snahy spoločnosti o významný prínos v oblasti riešenia problémov malých farmárov po celom svete. Vďaka niekoľkým desiatkám rokov skúseností s vývojom a výrobou traktorov ponúka YANMAR novú modelovú radu. Presvedčte sa sami o japonskej konstrukčnej kvalite. Sami hneď zistíte, ako veľmi sú traktory YANMAR zamerané na Vaše každodenné potreby. Stačí sa len na chvíľu posadiť za volant týchto technicky vyspelých strojov. 

LETÁK traktory YANMAR rada GK

Traktor YANMAR EF 200H


Špičkové Yanmar traktory s vysokým výkonom.
YANMAR ponúka celkom 3 modely s hydrostatickou prevodovkou a výkonom 27, 30 a 35 koňských síl.

Výborné traktory vynikajúce nielen silou ale aj výborným komfortom a vysokou rýchlosťou – a to vo všetkých týchto parametroch ihneď. Už pri vývoji bol kladený dôraz na to, aby traktory Yanmar modelovej rady EF 200H splňovali všetky tieto požiadavky a tvorili tak vyvážený celok.
Začiatok všetkého bolo použitie novo vyvinutého dieselového motora rady TNV, ktorý poskytuje viac výkonu pri zároveň nižšej spotrebe a je šetrný k životnému prostrediu. Potom sa vývoj sústredil na nájdenie najlepšej možnej rovnováhy medzi využiteľnosťou traktora pre čo najširšie spektrum činností, komfortom používania a jednoduchosťou ovládania.
Celková stavba traktora je výsledok mnohých technologických a konštrukčných vylepšení. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť traktor, ktorý je atraktivní nielen svojím výkonomm a kvalitou spracovania, ale i možnosťou použitia.

LETÁK traktory YANMAR rada EF

Traktor YANMAR EF 200M


Traktory Yanmar modelovej rady EF 200 M s mechanickou prevodovkou sú koncepčne zhodné s modelmi s hydrostatickou prevodovkou. Preto sú traktory tejto modelovej rady primárne určené pre prácu, kde sa používa zadná vývodová hriadeľ a kde je potrebná veľká tažná sila. 

Itak sú tieto traktory samé o sebe účelne jednoduché, sú vybavené najmodernejšími motormi Yanmar TNV s viac ako dostatkom sily a veľmi nízkou spotrebou paliva. Aby bola práca s týmito traktormi a prídavnými zariadeniami naozaj príjemná, sú všetky ovládacie prvky usporiadané ergonomicky a podľa typu použitia. Prevodovka potom ponúka dostatočý počet rýhlostnýh stupňov všetkých typov prídavných zariadení.